Oferta

Nauka pływania dla:

Wyniki VII Mistrzostw Szkoły Pływania Delfinek

 

Grupy poniedziałek

Nazwisko i imię czas 25m  
Stencel Ania  1:29,33s  
Stencel Filip 46,07s  
Konopka Oskar 2:00,85s  
Szymanowski Marcin 59,38s  
Zander Filip  1:22,03s  
Miętki Michał  1:06,66s  
Władymirow Maja  1:09,05s  
Cierniak Lena 1:48,00s  
Zembrowska Agata 56,50s  
Sałak Tymon 1:19,53s  

 

 

 

Grupy wtorek

16.40

Nazwisko i imię rocznik Grzbiet 25m
Labuda Sandra 2006 39,16s
Sikorski Radosław 2008 51,13s
Jankowska Emilia 2006 1:17,72s
Wantoch - Rekowska Dominika 2007 44,10s
Meller Marcelina 2007 1,01,30s
Mohr Sara 2008 1:02,98s
Mohr Paweł 2006 57,19s

 

17.20

 

Nazwisko i imię Rocznik Grzbiet 25m Kraul 25m Żaba 25m
Garski Kryspin 2008 30,04s 33,00s 41,93s
Łącki Karol 2005 24,85s 23,05s 28,31s
Szymczak Nikodem 2006 36,92s 37,50s 37,50s

 

 18.00

 

Nazwisko i imię Rocznik Grzbiet 50m Kraul 50m Żaba 50m Delfin 25m
Szarblewski Filip  2001 47,15s 39,74s 59,97s 23,86s
Szarblewska Maja 2004 1;01,77s 1:01,78s 1:12,57s 35,07s
Uchmanowicz Sara 2004     1,10,10s  
Domeracka Zosia 2002 1:00,24s 46,45s 1:01,51s 27,22s
Kiedrowska Amelia 2005 52,71s 47,55s 1:05,45s 24,85s
Gerbatowska Marcelina  2007 24,79s(25m) 31,89s(25m) 29,99s(25m)  
Tywusik Maciej 2004 50,05s 50,78s 1:06,88s 23,64s
Tywusik Bartek 2002 43,81s 43,50s   22,01

 

18.40

 

Nazwisko i imię Rocznik Grzbiet 25m Kraul 25m
Boniecka Justyna  2008 36,78s  
Rembalska Zosia  2009 29,29s 44,26s
Tywusik Kuba 2008 33,72s 41,46s
Gawroński Filip 2009 41,48s 50,78s
Heron Szymon 2007 38,19s 59,11s
Boniecka Paulina 2007 31,74s  
Okroy Anastazja 2008 38,98s  
Trzeciakowska Amelia 2008 40,24s  
Cyrzan Konrad 2008 37,32s  
Cyrzan Artur 2010 44,81s  
Heron Bartek  2009 1:02,48s  
Kiedrowska Marcelina 2006 40,96s  
Kiedrowski Mikołaj 2007 51,78s  
Cecot Paulina   42,68s  
       

 

Grupy środa

 

16.00

Nazwisko i imię Rocznik Czas 12m
Cichosz Maja   25,00s
Parlak Alicja   24,10s
Łoś Paweł   21,28s
Łoś Piotr   22,19s
Wiktorowicz Marysia   18,37s
Żabicka Zuzanna   27,87s
Woźniak Robert   22,62s

 

16.40

 (ANIA)

 

Nazwisko i imię Rocznik Czas 12m
Kikcio Iwona   20,05s
Latoszewski Adam   34,98s
Bielawa Ewa    26,64s
Czech Adam   37,38s

 

16.40

(Mateusz )

 

Nazwisko i imię Rocznik Grzbiet 25m
Genchev Ola   36,30s
Mysik Natalia   25,66s
Rolbiecka Oliwia   43,49s
Redo Maciej    30,77s
Gniota Patryk    39,10s
Orłowski Piotr 2006 35,05s
Orłowski Paweł 2007 30,43s

 

17.20

 

Nazwisko i imię Rocznik Grzbiet 25m Kraul 25m Żaba 25m
Breske Aleksandra 2005 33,51s    
Gawdzik Marysia 2005 29,55s    
Manikowski Miłosz 2006 24,99s 29,08s  
Ścigała Zuzanna 2009 34,53s    
Ścigała Natalia 2006 28,56s 30,07s 48,49s
Bortkiewicz Hanna 2004 27,40 1:06,56(50m)  
Żmuda Trzebiatowska Emilia 2007 26,66s    
Kobiella Maja 2008 32,32s    
Reschke Zosia 2006 32,17s    
Reschke Michał 2007 37,43s    
Breske Hania 2009 33,97s    
Manikowska Natalia 2009 26,60s    
Gawdzik Zosia  2010 37,30s    
Kukliński Aleksander 2006 35,49s    
Płaczkiewicz Tomasz  2008 40,78s    

 

18.00

 

Nazwisko i imię Rocznik Grzbiet 50m Kraul 25m Żaba 50m
Zander Dawid 2001 51,49s 21,74s 59,66s
Mądry Robert 2002 54,92s 25,01s 1:00,73s
Wielgosz Michał 2004 52,19s 25,90s  
Wielgosz Karolina 2008 1;20,99s 42,14s 1:49,29s
Witek Patrycja 2004 52,28s 26,46s  
Kukla Kacper 2006 56,37s 23,36s 1:02,87s
Kukla Agata 2006 58,50s 28,17s 1:11,25s
Mańczak Paweł 2002 1:05,82s 34,22s  
Naczk Jarek   1:02,17s 29,74s  

 

 Grupy Czwartek

 

Nazwisko i imię 25m
Baumgard Jakub 1:18,22s
Zarzycki Maurycy 1:05,13s
Piechowska Oliwia 1:30,89s
Cichosz Klafka Zosia 56,21s
Mendela Antoś 58,21s
Megier Zosia 50,55s
Szymańska Ania 1:16,77s
Bronk Bartosz  1:04,11s
Szymańska Karolina 1:03,15s
Dułak Milena 1:16,79s
Żmuda Trzebiatowski Miłosz  1:22,92s
Mikołajczyk Franek 1:20,38s
Windorpski Olaf 57,63s
Stoltman Małgosia 1:22,99s

 

Grupy piątek

16.00

Nazwisko i imię Rocznik Grzbiet 25 Kraul 25
Szachta Magda 2010 41,33s  
Gocoł Matylda 2007 33,55s  
Jesiołowski Oliwier 2006 31,02s 37,14s
Rudnik Maciej 2007 32,39s  
Błaszkowska Amelia 2007 32,97s  
Dyks Martyna 2008 32,94s  
Krupka Hania 2010 33,59s  
Gocoł Leon   55,71  
Burandt Dawid 2011 1:06,81s  
Pałasz Fabian 2011 1:04,25s  
Wnuk Lipińska Eliza 2009 47,11s  
Wnuk Lipiński Jakub 2008 57,63s  
Paszke Salomon   51,89s  
Rudnik Franek 2010 52,96s  
       
    12m  
Kośmieja Adrian 2010 30,66  
Dyks Mateusz 2009 23,38  
Jesiołowski Michał 2011 25,43  
Lemańczyk Maksymilian   31,20  
Krupka Igor 2012 36,90  
Garbicz Szymon   32,16  
Chamier Gliszczyńska Laura 2009 20,28 (54,91/25m)  
Chamier Gliszczyński Alek 2010 29,76  
Bartosiewicz Alek 2009 38,53  
Brodziński Leon 2012 31,17  
Brodzińska Lena 2009

19,13(54,19/25m)

 

 

 16.40

 

Nazwisko i imię Rocznik Grzbiet 50m Kraul 50m Żaba 50m Delfin 25m
Woronkowicz Julia 2004 46,06 50,69 1:05,85 23,83
Hein Ola 2001 51,26 45,80    
Koterba Weronika 2003       28,35
Lubiński Kuba 2001       27,58
Łojek Szymon 2003 47,01 44,44 56,78 23,20
Dyks Kamila 2007 59,01 53,90 1,07,08 28,75
Rokicka Ola 2003   42,09    
Jankowski Kuba 2001 41,72     19,40
Jankowska Agnieszka 2004 1:01,58 1;08,31 1:05,16 38,19
           
    Grzbiet 25m Kraul 25m    
Lubiński Maciej 2007 28,18      
Rybicka Julka 2007 27,87 35,60    
Kozikowska Julka 2006 35,67 39,13    
Wiczkowska Hania 2006 29,70 31,68    
Łojek Amelka   26,99 32,96    
Trzebiatowska Zosia 2009 39,28 47,38    
Gront Bartosz 2006 35,89 50,31    
Krupka Weronika 2006 31,92 39,40    

 

17.20

 

Nazwisko i imię Rocznik Grzbiet 25m
Klaman Klaudia   59,26
Woźniak Agnieszka  2009 48,87
Stefanowska Nikola 2006 32,66
Falkowski Grzesiu 2008 58,11
Podjaska Wiktoria 2009 1:03,58
Szwarc Zuzanna 2010 50,72
Łącka Monika 2005 35,46
Labuda Roksana  2006 34,93
     
    12m
Stefanowska Zuzia 2011 36,71
Kuczkowski Kacper 2009 31,77
Sirocka Ania 2009 43,75
Marszałkowski Mateusz   42,55
Woźniak Robert   17,78
Durawa Julian   28,14
Wnuk Lipińska Maja   30,43
Bentkowski Franek   31,09
Durbas Bartosz   1:03,08
18.00   12m
Wantoch Rekowska Anastazja   1:05,61
Rdzak Hubert   55,75
Labuda Paweł   23,50
Labuda Helena   31,62
Kozłowska-Stegienta Zosia   40,89
Murawska Marysia   1:02,44
Kisielewska Tosia   31,18
Zagdan Piotruś   25,34
Piorczyńska Pola   30,76
Somionke Aurelia   1:03,53
Somionke Aleksander   1:03,26
Stoltman Michał   24,10
     

 

 

18.00

 

Nazwisko i imię Rocznik Grzbiet 50m Kraul 50m  Żaba 50m Delfin 25m
Grochowska Marta   1:02,91      
Cyba Szymon 2005 58,58 58,78    
Rembalska Amelia 2005 1,02,63      
Bartosiewicz Hania   1:07,45 1:15,06 1:13,99  
Wojnik Michał 2004 48,61 50,25 1:08,26  
Wojnik Dawid 2007 25,96 30,15 42,84  
Harasiuk Kuba 2004 1:01,68      
    Grzbiet 25m Kraul 25m  Żaba 50m  
Dańko Hubert 2007 32,72      
 Wojnik Igor 2007 27,65 33,57    
Modrzejewski Fabian 2006 30,80      
Pałubicki Paweł 2005 27,70 58,78(50m) 1,12,49  
 Maikowski Michał   31,44 1:18,16    
Nikołajski Antoni 2006 31,99      
Naczk Jarek 2006 29,42      
Piechowska Ania 2005 1:10,80(50m)      
Piechowska Klaudia 2004 1:10,07(50m) 1:20,21(50m) 1:27,66  

 

18.40 

 

Nazwisko i imię Rocznik Grzbiet 50m Kraul 50m Żaba 50m Delfin 25m
Hawryśko Kasia 2002 41,17 41,86 54,68 21,88
Sikorska Ola 2003 54,48 54,16 1:14,07 34,68
Ilgert Wiktoria 2004 48,68 50,33   25,69
Wizner Mateusz 2003 47,17 43,98 47,18 23,11
Wnuk Lipińska Zuzanna 2003 1:09,52 1:04,67 1:19,51 35,53
    Grzbiet 25m      
 Chamier Ciemińska Agata 2006 33,60      
Chamier Ciemińska Ola 2009 44,68      
Reclaw Szymon 2007 31,83      
 Chadacz Jakub 2007 50,04      
 Wnuk Lipiński Borys 2008 1:06,20      
Maikowski Bartek 2006 41,86      
Maszota Filip 2008 50,72      
           
19.20          
           
  Rocznik 25m      
Bazal Antosia   58,08      
Żyźniewska Agatka 2008 1:18,55      
Siluta Maksymilian 2009 1:44,15      
 Hinc Marcelina 2009 1:10,85      
Kuczkowski Paweł   53,65      
 Stoltman Hubert   1:20,01      
 Mathiak Hubert 2010 1:12,52      
Góra Ania 2011 59,64      
Matyka Mateusz 2007 1:00,04      
Jester Maciej 2009 52,72      
Gawin Ania  2006 1:44,22      

 

 

Wszystkim gratulujemy i życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Instruktorzy

Wyniki zawodów w Hotelu Kiston w Kistowie

Basen 21m

Styl grzbietowy:

Marcel Konkel 31,50s

Julia Formela 36,70s

Laura Kożyczkowska 27,43s (kraul 37,78s)

Marcelina Białk 29,56s (kraul 33,27s)

Marysia Dyszer 27,23s

Jakub Wenta 16,06s (kraul 17,25s)

Dominik Wenta 22,82s (kraul 26,68s)

Oskar Tomeczkowski 25,28s (kraul 26,42s)

Oliwia Gańska 28,57s (kraul 29,06)

Iga Sikora 33,39s

Helena Złoch 55,03s

Anna Złoch 36,40s

Alan Jędryczka 29,89s

Amelia Jędryczka 34,69s

Piotr Wika Czarnowski 59,53s

Marta Wichert 30,13s

 Nataniel Weremczuk 1:04,41s

Karol Weremczuk 28,63s

Lilia Kożyczkowska 41,50s

Borys Białk 35,12s

Zuzanna Nizińska 34,79s

Szczepan Koszałka 56,31s

Jakub Józkowski 33,87s

Aleksander Józkowski 32,50s

Mateusz Kobiela 40,05s

Adrian Kobiela 36,26s

Wiktor Gański 25,89s

Judyta Tomeczkowska 36,45s

Tymon Sikora 1:05,46s

Paweł Pioch 1:02,31s

Laura Wróblewska 30,78s

Nikodem Kreft 45,43s

Bartosz Młyński 26,79s (kraul 28,53s)

Artur Hirsz 48,24s

Dawid Hirsz 38,77s

Robert Miotk 40,43

Filip Kuchta 37,87s

Matylda Kuchta 35,20s

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy udanych występów. Życzymy słonecznych wakacji i zapraszamy na nasze zajęcia w wakacje i w nowym roku szkolnym.

Instruktorzy Szkoły Pływania Delfinek.

 

Informujemy, że w tym roku w Bytowie organizujemy Mistrzostwa SP Delfinek w formie korespondencyjnej tzn. przeprowadzamy sprawdziany na zajęciach w grupach. Wszystkie wyniki zbierzemy i umieścimy na naszej stronie internetowej. Wszyscy uczniowie z Bytowa będą dekorowani na ostatnich zajęciach w roku szkolnym (5-9 czerwca), a uczniowie z Hotelu Kiston po zawodach w Kistonie 1 czerwca. Wszystkim życzymy dobrych wyników.

Instruktorzy

W dniach 3-4 czerwca 2017 w Toruniu wzięliśmy udział w Międzynarodowym Szkoleniu dla Instruktorów prowadzących zajęcia w wodzie z niemowlętami i małymi dziećmi. Organizatorem tego szkolenia było Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt a współorganizatorem Szkoła Pływania Aqua Baby.Zajęcia odbywały się w Uniwersyteckim Centrum Sportowym UMK. W szkoleniu mogli wziąć udział tylko członkowie PSPN. Wszystkie zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadziła pani Marion Falzeder, która od 27 lat zajmuje się tą tematyką, jest przewodniczącą ABA (Austrian Baby Swim Association) i uznanym europejskim autorytetem w dziedzinie nauki pływania niemowląt i małych dzieci. W czasie szkolenia poruszane były takie zagadnienia jak:

- ABA - Austriackie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt - charakterystyka, metody szkolenia, chwyty, nurkowanie, równowaga, napięcie ciała

- Ćwiczenia i zabawy w wodzie dla dzieci do 1 roku życia

- Metody przejścia w nauczaniu między niemowlętami a małymi dziećmi

- Rozwój mózgu i systemu nerwowego oraz wpływ pracy w wodzie, strach przed wodą, trauma porodu - jak z tym się obchodzić

- Zajęcia praktyczne w wodzie: ćwiczenia i zabawy w wodzie dla dzieci do 1 roku życia

                                         ćwiczenia i zabawy w wodzie dla dzieci w wieku 1-3 lata

                                         ćwiczenia i zabawy swobodnego pływania w wodzie dzieci w wieku 1-3 lata - nauczanie od pierwszych technik

                                         ćwiczenia samoasekuracji 

 

Dzięki szkoleniu poznaliśmy austiackie metody nauki pływania niemowląt i małych dzieci. Pani Marion, tak jak inni poznani przez nas  obcokrajowcy zajmujący się tą dziedziną, podkreślała, że  wczesna nauka pływania stanowi bazę dla wszechstronnego rozwoju psychomotorycznego dziecka, a umiejętności zdobyte na tych zajęciach pomagają przyszłym sportowcom w  karierze w różnych dyscyplinach sportu. 

Na podstawie wieloletnich doświadczeń poznanych przez nas osób możemy śmiało powiedzieć, że najlepszy wiek do rozpoczęcia przygody dziecka z wodą to nie 6 lat ale jak najwcześniej. Właśnie dlatego serdecznie zachęcamy do udziału w organizowanych przez nas zajęciach rodziców z dziećmi od 3-go miesiąca życia. Niektórzy nasi wychowankowie w wieku 6 lat zdali egzamin na kartę pływacką a ich umiejętności pozwoliły na bezpieczne przebywanie i zabawy w wodzie od najmłodzszych lat.

 

Zdjęcia ze szkolenia w galerii.

Ania i Janusz

 

 

Zapraszamy do zapisów na nowy rok szkolny.

Zgłoszenia przyjmuje Janusz Ścigała tel. 608616252 i Ania Ścigała tel. 698127835.

 

 

Nasza kadra

oni nauczą cię pływać

Anna Ścigała Trener II klasy

Janusz Ścigała instruktor

Mateusz Hering instruktor

Łukasz Gliniecki instruktor

dlaczego warto nas wybrać

bezpieczeństwo

Powierzonymi nam dziećmi opiekują się z największą troską wykwalifikowani ratownicy, wszystkie przybory posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.

Wykwalifikowana kadra

Doświadczeni instruktorzy i trenerzy pływania,nauczyciele wychowania fizycznego, członkowie PSPN, coroczny udział w międzynarodowych szkoleniach

NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Nowoczesne metody nauczania. Zabawy ułatwiające naukę pływania i pobudzające rozwój psychoruchowy. Atrakcyjne przybory.
Wszystkie prawa zastrzeżone www.hiservice.pl
 projekt i wykonanie: